عملیات احداث فاز آخر بوستان سرو با تلاش معاونت عمرانی شهرداری منطقه دو سمنان در حال انجام است.

  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • ۶۹۰ بازدید

تلاش جهادی شهرداری منطقه دو سمنان در جهت توسعه فضای سبز شهری

عملیات احداث فاز آخر بوستان سرو به مساحت ۳۶۰۰۰ مترمربع در حد جنوب مصلی سمنان و در بلوار دفاع مقدس با تلاش معاونت عمرانی شهرداری منطقه دو سمنان در حال انجام است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رسول همتی سرپرست اداره عمرانی شهرداری منطقه دو با تأکید بر تلاش جهادی جهت تکمیل هر چه سریعتر پروژه های عمرانی، گفت: چندین پروژه عمرانی از جمله بوستان سرو در منطقه با سرعت مناسبی درحال اجرا است.

همتی اظهار داشت : شهرداری منطقه دو در نقاط مختلف منطقه درحال اجرای عملیات عمرانی برای احداث پارک ها و بوستان ها است که با توجه به کمبود فضای سبز در شهر، گامی مهم در این حوزه به شمار می آید.

وی به تلاش معاونت عمرانی شهرداری منطقه دو سمنان در تکمیل بوستان سرو اشاره کرد و گفت : عملیات احداث فاز آخر بوستان سرو به مساحت ۳۶۰۰۰ مترمربع در حد جنوب مصلی سمنان و در بلوار دفاع مقدس در حال انجام است که برنامه ریزی های لازم برای افتتاح این مجموعه در حال انجام است .

سرپرست اداره عمرانی شهرداری منطقه دو با بیان اینکه بهسازی وبازسازی معابر و بوستانهای منطقه دو نیز در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار دارد و در اراضی یوسف نبی (ع)نیز سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی قرار است مسیر نشاط و تندرستی را ایجاد کند.