توجه به سلامت و بازگشت به راهکارهای خوب سلامتی،خوب زیستن خود یک اشاعه فرهنگ بسیارمناسبی است

  • ۱۵ آذر ۱۳۹۸
  • ۵۵۲ بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه کاربرد گیاهان دارویی در سلامت خانواده:

توجه به سلامت و بازگشت به راهکارهای خوب سلامتی،خوب زیستن خود یک اشاعه فرهنگ بسیارمناسبی است

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در افتتاحیه نخستین کاربرد گیاهان دارویی در سلامت خانواده با اشاره به اینکه شهر همانند یک موجود زنده است و نیاز به روح، پیکرو مغزدارد، تصریح کرد: متاسفانه درجامعه کنونی بعضی ها شهر را فقط پیکری فاقد روح و مغز تصور می کنند.

مسعود سیادتی ضمن اظهار خرسندی از پرداختن به مسائل روحی ، معنوی و تفکری در دوره پنجم شورای اسلامی شهر سمنان خاطرنشان کرد: خوشبختانه عباس بابایی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در این زمینه با استفاده از خلاقیت های خود در این زمینه نهایت بهره را برده اند و ما از این جهت بسیار خرسندیم.

وی در ادامه با بیان اینکه احتمالاً برگزاری چنین نمایشگاه هایی در رسته کاری جهاد دانشگاهی و یا علوم پزشکی می باشد، گفت: وقتی که شهرداری و سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان نسبت به برپایی این نمایشگاه همت می کند نشان از تاکیدو توجه این سازمان به این موضوع است.

سیادتی با بیان اینکه اخیراً در کمیسیون های شورا تغیراتی صورت گرفته و کمیسیون ها از ۴ به ۹ ارتقاء یافته است، گفت:در کمیسیون عمران یک عضو فرهنگی جایگزین یک عضو عمرانی شده و اگرعمران تلفیق با فرهنگ نباشدآن مایه حیات را با خود نخواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان ضمن تشکر از توجه به مسائل فرهنگی یادآور شد: توجه به سلامت و بازگشت به راه کارهای خوب سلامتی، خوب زیستن خود یک اشاعه فرهنگ بسیار مناسبی است که فرهنگ یک بسته بسیار بزرگی است که همه شاخصه ها را بایددر خود داشته باشد.

مسعود سیادتی در پایان خاطر نشان کرد: تنوع گیاهی منحصر به فرد در طبیعت زیبای سرزمین پهناور ما یافت می شودو این ذخایر و گنجینه های ژنتیکی کیانی می تواند بزرگترین ثروت ملی برای هر کشوری به عنوان یکی از تولیدات مهم در بخش کشاورزی محسوب شود.