رتبه تقدیر ویژه شهرداری سمنان در حوزه فریضه نورانی نماز

  • ۲۶ دی ۱۴۰۱
  • ۷۳ بازدید

در بین ۸۰ دستگاه اجرایی احراز شد؛

رتبه تقدیر ویژه شهرداری سمنان در حوزه فریضه نورانی نماز

در اجلاسیه استانی و آئین تجلیل از دستگاه های اجرایی ممتاز در امر نماز، شهرداری سمنان به عنوان دستگاه برتر و رتبه تقدیر ویژه در امر ترویج فرهنگ نماز معرفی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،این اجلاسیه به همت فرماندهی انتظامی و ستاد اقامه نماز استان، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مطیعی نماینده ولی فقیه در استان، هاشمی استاندار سمنان، حجت الاسلام شمس الدین مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان و جمعی از مسئولان و مدیران کل دستگاه های اجرایی برگزار شد.

گفتنی است: در ارزیابی صورت گرفته از سوی ستاد اقامه نماز استان از ۸۰ دستگاه اجرایی براساس برنامه های سالانه توافق نامه نماز مربوط به سال ۱۴۰۰ و مشاهدات عینی و حضور ارزیابان ستاد اقامه نماز، شهرداری سمنان برای دومین سال متوالی، مفتخر به کسب ” رتبه برتر و تقدیر ویژه ” شده است.

در بخشی از لوح تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و استاندار سمنان خطاب به شهردار و یزدانیان دبیر شورای اقامه نماز شهرداری سمنان آمده است:” به پاس خدمات مشتاقانه جنابعالی و اعضای محترم شورای اقامه نماز آن سازمان در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز و محقق نمودن اهداف و برنامه ستاد اقامه نماز در سال ۱۴۰۰ مراتب تقدیر و تشکر صمیمانه خویش را تقدیم می داریم. امید آنکه با نماز در پناه صاحب نماز، پایدار و عزت مدار و در دل مومنان ماندگار باشید. “