مسابقات فوتسال کارکنان دستگاه های اجرایی در سمنان کلید خورد

  • ۱۲ شهریور ۱۴۰۱
  • ۵۵ بازدید

همزمان با آغاز هفته دولت؛

مسابقات فوتسال کارکنان دستگاه های اجرایی در سمنان کلید خورد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: مسابقات فوتسال کارکنان دستگاه های اجرایی با حضور ۱۶ تیم از چهارشنبه دوم شهریور ماه همزمان با آغاز هفته دولت در سمنان کلید خورد.

امیر نجم با اعلام خبر فوق افزود: این مسابقات با حضور تیم های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اداره کل فنی و حرفه ای استان، اداره غله و خدمات بازرگانی استان، اداره راه آهن و شمال شرق، اداره کل صنعت معدن و تجارت استان، اداره کمیته امداد استان، اداره کل گمرک استان،اداره کل امور مالیاتی استان،جمعیت هلال احمر استان ، شهرداری منطقه یک، سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری ، سازمان آتش نشانی و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، صدا و سیمای مرکز استان سمنان، استانداری سمنان و سپاه قائم آل محمد در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوی شهر در حال برگزاری است و این رقابت ها تا دهم شهریور ماه ادامه دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این رقابت ها تا دهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: در نخستین شب این رقابت ها، در اولین دیدار تیم های سازمان آتش نشانی و سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری به مصاف هم رفتند و این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دومین دیدار سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اداره کل فنی و حرفه ای استان به مصاف هم رفتند و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان توانست دروازه سازمان اداره کل فنی و حرفه ای استان را باز کند تا سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این دیدار با همین تک گل به برتری برسند.
در سومین دیدار، اداره کل امور مالیاتی به دیدار اداره کل گمرک استان رفت و اداره کل امور مالیاتی استان با نتیجه ۴ بر۳ توانست تیم حریف را شکست دهد و پیروزی را از ان خود کند.

در چهارمین دیدار این رقابت ها تیم جمعیت هلال احمر استان به دیدار تیم اداره کل کمیته امداد رفت و بازی این رقابت ها با نتیجه ۲ بر۲ پایان یافت.

نجم اظهار داشت: در پایان این رقابت ها به تیم های برتر جوایزنقدی،حکم، مدال و کاپ قهرمانی اهدا می گردد.

همچنین به تیم برتر اخلاق در این دوره از مسابقات جایزه نقدی،حکم و کاپ قهرمانی اهدا می شود.

نتایج شب دوم رقابت های فوتسال کارکنان دستگاه های اجرایی:”پنج شنبه سوم شهریور ماه ۱۴۰۱ ”

🟢سپاه قائم استان ۱️⃣-۰️⃣اداره کل راه آهن شمال شرق
🟠اداره کل صنعت معدن و تجارت استان ۱️⃣-۸️⃣اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان
استانداری سمنان ۱️⃣- ۲️⃣صدا و سیمای مرکز استان
🟡شهرداری منطقه یک ۲️⃣ -۰️⃣ سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان

نتایج شب سوم رقابت های فوتسال کارکنان دستگاه های اجرایی:”جمعه چهارم شهریور ماه ۱۴۰۱″

🟢سازمان آتش نشانی ۸️⃣ -۱️⃣ اداره کل فنی و حرفه ای
🟠سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان ۲️⃣-۱️⃣ سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان
🔴اداره کل کمیته امداد استان ۲️⃣-۰️⃣ اداره کل امور مالیاتی استان
🟡اداره کل کمیته گمرک استان۳️⃣-۲️⃣اداره کل جمعیت هلال احمر استان سمنان