️بنگاه های اقتصادی سمنان برای تیم داری در ورزش اقدام کنند

  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۹
  • ۲۶۳ بازدید

رئیس شورای استان سمنان:

️بنگاه های اقتصادی سمنان برای تیم داری در ورزش اقدام کنند

رئیس شورای اسلامی استان سمنان گفت: بانک ها و بنگاه های اقتصادی شهر در راستای وظایف اجتماعی خود می توانند در تیم داری و در حمایت از ورزش اقدام کنند زیرا با حمایت دولتی و شهرداری ها تیم هایی مانند فوتبال در سمنان حرفه ای نمی شوند.

عباس آلبویه در نشست رسمی شورای اسلامی شهر سمنان با علی حامدی بازیکن تیم فوتبال ساحلی سمنان ابراز داشت: مسئولان به ویژه متولیان حوزه ورزش در این خصوص باید طرح جامع عملیاتی به همراه شرح وظایف تنظیم کنند تا تنها به فکر حمایت شهرداری نباشند و با مکاتبه با بانک ها و بنگاه های اقتصادی و نهادهایی جز شهرداری به ورزش و تیم داری کمک کنند.

وی انتقاد کرد:به نظر می آید اگر شهرداری نباشد دستگاه های متولی ورزش نمی تواند یک تیم برتر ساحلی را در استان حفظ و یا برای حمایت از آن برنامه ریزی کند، امروز بازکنان تیم ساحلی سمنان به خاطر علاقه مندی به شهر با تمام مشکلات مانده اند در صورتی که می توانستند در تیم های دیگر کشور با شرایط بهتر بازی کنند.

پیشکسوت ورزش استان تاکید کرد: پیوسته نمی توان به شهرداری در تمامی ورزش ها بعنوان حامی نگاه کرد،هر چند در حد توان خود در کنار ورزش قرار می گیرد اما بنگاه ها،معادن،کارخانه جات و بانک های استان نیز باید تیم داری کنند و اداره ورزش و جوانان نیز بعنوان دستگاه متولی ورزش همراهی کند.