۴۱ برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی

  • ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
  • ۶۳۲ بازدید

به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سمنان برگزار می شود:

۴۱ برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان همزمان با ایام الله دهه فجر، ۴۱ برنامه فرهنگی، ورزشی به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار می کند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برپایی جشنواره بزرگ دهه فجر همزمان با ایام الله دهه فجر در سمنان خبر داد.

وی با بیان اینکه بیش از ۴۱ رویداد مختلف فرهنگی و هنری به مناسبت دهه فجر در سمنان برگزار می‌شود، افزود: این جشنواره در قالب ۶ برنامه فرهنگی، ورزشی به مدت ۴۱ رویداد از شنبه ۱۲ بهمن ماه آغاز شد و دیگر برنامه های این جشنواره تا دوشنبه ۲۱ بهمن اجراء می شود.

بابایی عنوان کرد: ویژه برنامه فرهنگی، مذهبی ایام الله دهه فجر در مساجد از جمعه یازدهم بهمن در مسجدالنبی (ص) واقع در جهادیه همزمان با نماز مغرب و عشاء آغاز و به مدت ۱۰ شب دیگر به ترتیب در مساجد عابدینیه، ولیعصر(عج)، اهل بیت(ع)، مسجد الزهرا(س)، مسجد حجت ابن الحسن(ع)، مسجد اعظم زاوقان، هیئت انصار و مسجد علی ابن ابی طالب برگزار خواهد شد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری مسابقات والیبال بانوان به مدت ۶ روز از تاریخ ۱۲ الی ۱۷ بهمن در مجموعه بانوی شهر خبر داد و خاطر نشان کرد: به مناسبت این ایام نمایش جابر ویژه بانوان “نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی” به مدت ۴ روز از ۱۵ الی ۱۸ بهمن ماه در سالن شهید مطهری اجرا خواهد شد.

عباس بابایی در ادامه اظهار داشت: جشنواره بزرگ ورزشی با عنوان “نشاط خانوادگی” از دوشنبه ۱۴ لغایت ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۸ الی ۲۱ در سالن وحدت واقع در بلوار ۱۷ شهریور در راستای نهادینه کردن فرهنگ ورزش بین خانواده‌ها برگزار می شود.

وی از برگزاری المپیاد ورزشی در ۶ رشته ورزشی به مدت ۹ روز ویژه بانوان از ۱۷ الی ۲۵ بهمن ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوی شهر خبر داد و یادآور شد: در این ایام المپیاد ورزشی ویژه کارکنان شهرداری سمنان در ۴ رشته دارت، هفت سنگ، فوتبال روی میز و والیبال( با توپ غول آسا) تدارک دیده شده است.

بابایی همچنین از برگزاری جشن بزرگ به رنگ انقلاب همراه با نورافشانی گسترده در دوشنبه ۲۱ بهمن ماه ساعتک ۲۰ در میدان امام علی (ع) خبر داد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با تاکید بر اینکه این جشنواره همراه با برنامه های متعدد ومتنوعی است، اظهار داشت: برگزاری جنگ های شادی، اجرای گروه موسیقی سنتی، اجرای برنامه های شاد موسیقی، نمایش محل، طنزو برگزاری مسابقات ویژه کودکان و خانواده ها ازجمله برنامه های پیش بینی شده در این جشنواره است.

عباس بابایی افزود: آسمان شهر سمنان در شب سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران نورافشانی خواهد شد.