۲ فوتی و یک مصدوم در تصادف شب گذشته در گردنه آهوان سمنان

  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۱۱۰۴ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

۲ فوتی و یک مصدوم در تصادف شب گذشته در گردنه آهوان سمنان

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی گفت: تصادف دو خودرو در گردنه آهوان ۲ کشته و یک زخمی برجای گذاشت.

وی از اعزام ۱دستگاه خودرو و ۲ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره سه ( شهرک صنعتی) سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت ۲۱:۵۰ دقیقه شب گذشته ۹۹/۲/۱۵ رخ داد.

اسمعیل پور ، رئیس سازمان آتش نشانی در این باره گفت: با تماس خودروهای عبوری مبنی بر تصادف خودرو تیبا با کمپرسی به آدرس کیلومتر ۱۵ جاده سمنان به دامغان ستاد فرماندهی سریعا نیروهای آتش نشانی ایستگاه ۳ را به محل اعزام کرد.

رییس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه گفت: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که خودروی سواری تیبا با شدت به پشت کامیون کمپرسی برخورد کرده و صحنه دلخراشی را رقم زده است که باعث مصدومیت شدید راننده و فوت شدن سرنشینان خودرو شده است که آتش نشانان بلافاصله با رعایت نکات ایمنی محل را برای خودروهای عبوری ایمن کرده و مشغول عملیات امدادرسانی شدند.

وی در ادامه گفت : متاسفانه در این حادثه ۲ نفر( خانم) کشته و راننده نیز به شدت مصدوم شدند.

اسمعیل پور در پایان به رانندگان عزیز توصیه کرد : در جاده ها با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و فاصله خود را با خودروهای جلویی رعایت کرده تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود.