یک واحد تجاری در شهرک غرب با حضور تیم اعزامی ایستگاه آتش نشانی سمنان امداد رسانی و مهار شد

  • ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۶۳۸ بازدید

سوختگی سه نفر در آتش سوزی صافکاری در شهرک غرب

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان حریق یک واحد تجاری در شهرک غرب با حضور تیم اعزامی ایستگاه آتش نشانی سمنان امداد رسانی و مهار شد.

مهدی حمیدی گفت : به علت اهمیت این حادثه از اعزام همزمان ۲ دستگاه خودرو به همراه ۷ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد : حادثه آتش سوزی شهرک غرب در ساعت ۱۸:۲۷ روز گذشته به سامانه ۱۲۵ اعلام و گروه در کمترین زمان ممکن با حضور در محل حادثه و انجام اقدامات اولیه شروع به عملیات کردند.

وی در توضیح نحوه امدادرسانی این حادثه تشریح کرد : مامورین اعزامی بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند ،یک واحد تجاری (صافکاری ، نقاشی) به دلایل نامعلومی طعمه حریق شده و دود و شعله زیادی فضای مغازه را احاطه کرده و کارگران این واحد که سه نفر بودند نیز در میان دود و شعله های آتش گرفتار شده اند.

مسئول روابط عمومی آتش نشانی سمنان در ادامه گفت نیروها بلافاصله به چند تیم عملیاتی تقسیم شده و با قطع جریان برق و گاز محل حادثه را ایمن کرده و همزمان با بستن دستگاه تنفسی وارد محیط پر از دود و آتش شده و با پیدا کردن کانون حریق از چند جهت شروع به اطفاء آتش کرده و محل را ایمن کردند.

وی یادآور شد: متاسفانه این حادثه خسارت مالی زیادی برجای گذاشت و سه مرد ۳۰ تا ۶۰ ساله نیز دچار سوختگی شدند که به مراکز درمانی منتقل شدند و یک نفر نیز به علت شدت سوختگی به شهرستان ساری اعزام شد.

حمیدی در پایان گفت : علت اصلی این حادثه نیاز به کارشناسی دارد.