یک روز پویا و شاد برای بانوان سمنانی رقم خورد

  • ۲۱ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۶۵ بازدید

در نخستین برنامه طبیعت گردی و گردشگری ورزشی؛

یک روز پویا و شاد برای بانوان سمنانی رقم خورد

در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و ایجاد نشاط در بین بانوان ، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان نسبت به برگزاری طبیعت گردی و گردشگری ورزشی اقدام کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: نخستین برنامه طبیعت گردی و گردشگری ورزشی با حضور بیش از صد نفر از بانوان به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت در شهمیرزاد برگزار شد.

امیر نجم با بیان اینکه در این طبیعت گردی و گردشگری ورزشی، بانوان از برنامه های تفریحی شامل فعالیت های ورزشی و گشت و گذار در فضاهای طبیعی استفاده کردند و اوقات خوشی را در کنار هم سپری کردند، خاطر نشان کرد: استقبال بانوان از این برنامه ها سبب خواهد شد تا مدیریت شهری اجرای برنامه های بیشتری در حوزه بانوان را در دستور کار خود قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه حرکت و تلاش یکی از ویژگی‌های حیات انسان دارای انگیزه و عاملی برای رشد سلامت و نشاط اوست،تصریح کرد: انسان‌های نیازمند حرکت، ناگزیر به تلاش و کوشش هستند و عدم تحرک، نه تنها موجب توقف رشد بلکه سبب افسردگی روحی، بروز رفتارهای ناهنجار و از دست رفتن شور و نشاط زندگی می‌گردد و در این میان توجه به ورزش و سلامت بانوان در راستای تقویت بنیان خانواده از اهمیت بسزایی برخوردار است.

گفتنی است، در حاشیه برپایی این برنامه، مسابقه های فرهنگی و ورزشی برگزار و به نفرات برتر هدایایی اهداء شد.

این برنامه به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و انجمن ورزش همگانی کارگری شهرستان و استان برگزار شد.