یک روز شاد و پرنشاط در پارک بانوان”فرشتا”

  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
  • ۲۵ بازدید

دوستداران آوای طبیعت در پارک بانوان”فرشتا”؛

یک روز شاد و پرنشاط را تجربه کردند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:صبح امروز همایش پیاده روی با عنوان ” دوستداران آوای طبیعت” با حضور بیش از ۸۰ نفر از بانوان سمنانی به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی برگزار شد.

امیر نجم در ادامه با بیان اینکه نشاط اجتماعی خانواده‌ها در گروي سلامت روحی و جسمی زنان بوده و برای دستیابی به این امر زنان باید ورزش را سرلوحه کار خود قرار دهند، خاطر نشان کرد:پیاده روی، انجام نرمش و فعالیت های ورزشی ، برگزاری مسابقه در این همایش لحظات شاد و به یاد ماندنی را برای بانوان رقم زد.

وی افزود: صبح امروز جمعی از بانوان سمنانی با همراهی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اقدام به پاکسازی زباله از محوطه پارک سیمرغ کردند.

در پایان این همایش به شرکت کنندگان در این مراسم به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید و به تمامی شرکت کنندگان یک نهال اهدا شد.

این آیین شنبه ۲۰ اسفند ماه در پارک بانوان”فرشتا” به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، هیئت ورزش های همگانی استان سمنان، مجتمع سما سمنان، سازمان حفاظت محیط زیست، اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان سمنان، سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان برگزار شد.