یک روز شاد، پرانرژی و به یادماندنی برای بانوان پرسنل شهرداری سمنان رقم خورد

  • ۳۰ بهمن ۱۴۰۱
  • ۳۵ بازدید

در جشنواره ورزشی “فجر انقلاب”؛

یک روز شاد، پرانرژی و به یادماندنی برای بانوان پرسنل شهرداری سمنان رقم خورد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:جشنواره ورزشی با عنوان” فجر انقلاب” با حضور ۵۰ نفر از بانوان شهرداری سمنان و سازمان های تابعه به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در سالن ورزشی شهیده زهرا همتیان برگزار شد.

امیر نجم در ادامه با بیان اینکه نشاط اجتماعی خانواده‌ها در گروي سلامت روحی و جسمی زنان بوده و برای دستیابی به این امر زنان باید ورزش را سرلوحه کار خود قرار دهند، خاطر نشان کرد:اجرای بسیار زیبای دف نوازان” گروه افسون “، انجام نرمش و فعالیت های ورزشی ، برگزاری مسابقه آشپزی،برپایی ایستگاه های ورزشی شامل تنیس روی میز، شطرنج، دوز دوز، مار و پله، طناب کشی، دارت ، دال پلانو هفت سنگ مهارتی در این مراسم لحظات شاد به یاد ماندنی را برای بانوان رقم زد.

وی افزود: در این جشنواره به نفرات برتر مسابقات دارت و فوتبال روی میز کارکنان شهرداری ( بانوان) که به مناسبت روز مادر برگزار شده بود با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل شدند.

در پایان این مراسم پس از داوری در مسابقات آشپزی گلنار حصاربنی ( سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان )، عاطفه عموزاده ( شهرداری منطقه یک )، طیبه حسینی ( شهرداری منطقه سه )و معصومه جعفرآبادی و زهرا احسانی نژاد ( شهرداری منطقه یک )به ترتیب عناوین اول تا چهارم این مسابقات را از آن خود کردند.

همچنین به شرکت کننده گان در این مراسم به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

این آیین پنج شنبه ۲۰ بهمن ماه در سالن شهیده زهرا همتیان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد.