یک حال خوش،خنده از ته دل و حال خوب برای کودکان و نوجوانان معلول و کم توان ذهنی حرکتی رقم خورد

  • ۱۵ آذر ۱۴۰۱
  • ۶۸ بازدید

در برنامه با نشاط و متنوع ورزشی؛

یک حال خوش،خنده از ته دل و حال خوب برای کودکان و نوجوانان معلول و کم توان ذهنی حرکتی رقم خورد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: برنامه با نشاط و متنوع ورزشی برای کودکان و نوجوانان معلول و کم توان ذهنی و حرکتی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین در سمنان برگزار شد.

امیر نجم در ادامه عنوان کرد: در این برنامه کودکان و نوجوانان معلول و کم توان ذهنی و حرکتی به همراه مادرانشان و مربیان خود با اجرای برنامه های متنوع ورزشی شامل دارت، پنالتی و شوت به سمت دروازه و بازی مارو پله ساعات شاد و مفرحی را در کنار هم سپری کردندو لحظات شیرین و به یادماندنی برای آنان ثبت شد.

وی در ادامه هدف از برگزاری این برنامه را تقویت روحیه،تحرک،پویایی و نشاط و همچنین تشویق کودکان و جامعه معلول و کم توان ذهنی و حرکتی عنوان کرد.

نجم با اشاره به اینکه این برنامه امروز سیزدهم آذر ماه به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و اداره بهزیستی شهرستان سمنان برگزار شد، خاطر نشان کرد:در پایان به تمامی کودکان و نوجوانان در این برنامه هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:مشارکت بچه ها در مسابقات متنوع ورزشی و خوشحالی آن ها در این برنامه ، بسیار مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت و خانواده ها خواهان برگزاری مجدد این برنامه شدند.