“یکطرفه شدن تردد وسایط نقلیه در دو خیابان در بافت فرسوده شهر سمنان”

  • ۲۵ آبان ۱۳۹۸
  • ۷۳۶ بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری سمنان خبر داد:

“یکطرفه شدن تردد وسایط نقلیه در دو خیابان در بافت فرسوده شهر سمنان”

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر عامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری سمنان از یکطرفه شدن تردد وسایط نقلیه دو خیابان پر تردد در بافت فرسوده شهر سمنان خبر داد.

مسعود میرشریفی افزود: با تصمیم گیری شورای هماهنگی ترافیک شهرستان سمنان و بر اساس نظر مشاور طرح ساماندهی ترافیک مرکز شهر مرحله دوم طرح ساماندهی، به زودی اجرایی می شود.

وی در این خصوص اظهار داشت: مقرر شد از اول آذر ماه سالجاری نسبت به یکطرفه شدن تردد وسایط نقلیه در خیابان شیخ فضل الله نوری و خیابان فیاض بخش دو خیابان موازی که از یک طرف به خیابان هفت تیر شمالی و از طرف دیگر به خیابان طالقانی و میدان ارگ متصل است اقدام گردد، بطوریکه خیابان شیخ فضل الله نوری که به میدان ارگ منتهی می شود از هفت تیر به میدان ارگ یکطرفه و خیابان فیاض بخش از خیابان طالقانی تا هفت تیر شمالی یکطرفه می شود. به عبارتی خیابان شیخ فضل الله نوری از شرق به غرب و خیابان فیاض بخش غرب به شرق یکطرفه خواهد شد.

میرشریفی تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح کاهش ترافیک مرکز شهر و کنترل تردد وسایل نقلیه در اطراف میدان ارگ که از بافت های تاریخی ارزشمند محسوب شده و به دلیل تردد بی شمار خوردروها در معرض آسیب قرار گرفته ، می باشد .

گفتنی است این طرح بطور قطعی از اول آذر ماه در این دو خیابان پرتردد اجرا خواهد شد.