گزارش تصویری افتتاح منطقه ۳ شهرداری سمنان

  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
  • ۲۳۶۸ بازدید

همزمان با سالروز میلاد فاطمه زهرا (س):

شهرداری منطقه ۳ افتتاح شد.

با حضور مدیران استانی و شهرستانی منطقه سه شهرداری سمنان بطور رسمی افتتاح و آماده ارائه خدمت به شهروندان شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و در ایام آغاز چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی ، شهرداری منطقه سه سمنان در یک آیین ویژه بطور رسمی افتتاح و آماده ارائه خدمات به شهروندان شد .

در این مراسم که فخری ، معاون امور هماهنگی عمرانی استاندار ، شهاب مدیر کل امور شهری و شورا استانداری ، همتی نماینده سمنان ، مهدیشهر و سرخه، دانایی فرماندار سمنان ، اعضای شورای شهر و شهردار و مدیران شهری حضور داشتند سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان به اهمیت ایجاد منطقه سه اشاره و در زمینه مراحل اخذ مجوزهای لازم سخن گفت .

همتی نماینده سمنان ، مهدیشهر و سرخه در این مراسم ضمن اشاره به جایگاه شهر سمنان و لزوم دارا بودن خدمات ویژه ، توجه بیشتر به راه های مواصلاتی شهر را خواستار شد .

فخری معاون امور هماهنگی عمرانی استاندار در این مراسم به خدمات ویژه شهرداری اشاره و ضمن تشکر از خدمات شهرداری سمنان و بویژه برنامه های نوروز ۹۸ شهرداری ، خواستار اجرای برنامه های متنوع برای نوروز ۹۹ و ساخت المان های شهری بر پایه آب و نور برای شهر سمنان شد.

در پایان مراسم احکام مدیران جدید منطقه ۳ به آنان اعطا و از دو شهروند تاثیرگذار در حل مشکلات مردم تقدیر شد .

شایان ذکر است ساختمان منطقه سه شهرداری سمنان در بلوار ۱۷ شهریور ، روبروی دانشکده دندانپزشکی مستقر بوده و آماده ارائه خدمات به شهروندان محدوده غرب میدان مشاهیر تا پل جهاد ، شهرک روزیه ،شهرک گلستان ،شهرک انقلاب ،شهرک ارم ،شهرک جمهوری و شهرک صنعتگران (غرب) می باشد .