گره گشایی از مشکلات شهروندان اولویت اول مدیریت شهری است

  • ۲۸ مرداد ۱۴۰۰
  • ۲۲۱ بازدید

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در دیدار با مدیران شهرداری :

گره گشایی از مشکلات شهروندان اولویت اول مدیریت شهری است

در دیدار مدیران شهرداری سمنان ،حجت الاسلام والمسلمین مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت : الویت مهم فعالیتهای شهرداری گره‌گشایی از کار مردم است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، علیرضا شربتدار سرپرست شهرداری سمنان به همراه مدیران شهرداری با حجه الاسلام و المسلمین مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار و گفت و گو کرد.

مرتضی مطیعی در این دیدار گفت : شهروندان زیادی با مجموعه شهرداری سروکار داشته و خدمات متنوعی را دریافت می کنند. از اینرو گروه گشایی باید اولویت مهم شهرداری در این خصوص باشد .

وی با اشاره به لزوم خدمات منسجم و بهم پیوسته شهرداری اعم از مناطق و سازمان ها اظهار داشت : انجام مطلوب کارها توسط شهرداری سبب افزایش امیدواری و اعتماد شهروندان به شهرداری و در نهایت به مجموعه نظام شده که نشاط اجتماعی را بدنبال دارد .

مطیعی به نکته دوم در فعالیت های شهرداری اشاره کرد و گفت : فعالیت های شهرداری باید بر اساس نیاز مردم و شهر بوده و الویت بندی داشته باشد .

سومین نکته ای که نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان تاکید کرد بر انجام کارها برای رسیدن به رضایت خالق بود و خاطرنشان کرد : در انجام کارهای شهرداری به قصد خدمت رسانی به شهروندان و در راستای رضایت خدا ، نوعی عبادت محسوب شده که بسیار باارزش است .