گرامی داشت روز معلم در مدرسه نیکان

  • ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
  • ۲۴ بازدید

به مناسبت گرامیداشت روز معلم و سالروز شهادت استاد آیت الله مطهری صورت گرفت؛

گرامی داشت روز معلم در مدرسه نیکان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سمنان، به مناسبت گرامیداشت روز معلم و سالروز شهادت استاد آیت الله مطهری، مدیر منطقه سه شهرداری به همراه اسمعیل پور سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ،پرویزی رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری با حضور در مدرسه نیکان از معلمان و خادمین آموزش و پرورش تقدیر بعمل آوردند.

حمید رضا قدس ضمن تبریک هفته معلم گفت: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب ، امام خامنه ای (دامت برکاته ) در دیدار اخیر با معلمان،شما جامعه معلمان سربازان گمنام نظام اسلامی در اطراف کشور مشغول مجاهدت‌ هستید و کاری که بر عهده گرفته اید مهم‌ترین کار در کشور است. تربیت و تعلیم نونهالان کشور، ساختن آینده کشور است .

همچنین وی اظهار داشت : برای پیشرفت همه جانبه کشور طبق دستور حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) و عبور از گردنه‌های دشوار پیشرفت همه‌جانبه کشور آموزش و پرورش کمک کار جامعه خواهد بود و بدون کمک آموزش و پرورش ممکن نیست.

در ادامه مدیر شهرداری منطقه سه بیان داشت : اقدامی که شهرداری سمنان جهت نشان دادن قدر شناسی از زحمات معلمین گرانقدر انجام داده هرچند در مقابل دریای عمیق و پرتلاطم آموزش و پرورش کوچک است ولی از باب من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق صورت پذیرفته است.باشد که اجر اخروی این عمل پر زحمت حسنه را از ایزد دانا دریافت کنید.

در پایان مدیر شهرداری منطقه سه با اهدای گل از تلاش و زحمات معلمان تقدیر و تشکر کردند.