گرامیداشت هفته کودک با طعم گردشگری در سمنان

  • ۲۱ مهر ۱۴۰۰
  • ۳۸۲ بازدید

رئیس اداره شهر دوستدار کودک شهرداری سمنان خبر داد:

گرامیداشت هفته کودک با طعم گردشگری در سمنان

رئیس اداره شهر دوستدار کودک شهرداری سمنان از برگزاری برنامه های هفته ملی کودک با رویکرد گردشگری با رعایت دستورالعملهای بهداشتی خبر داد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سمانه محمدی در ضمن تشریح برنامه‌های هفته ملی کودک شهرداری سمنان گفت: با همکاری و مشارکت دستگاه های همسو با موضوع کودک و سازمان های زیرمجموعه شهرداری سمنان برنامه های متعددی برای گرامیداشت این هفته برنامه ریزی شده است .

محمدیان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و پرهیز از تجمعات غیرضرور گفت : “باغ گشت در شهر باغ راه های ایرانی ” عنوان مهمترین برنامه شهرداری سمنان است که همه روزه در طول هفته کودک برای تعداد محدودی از کودکان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی اجرا می شود . آشنایی با باغ راه های شهر ، گردش در باغات میوه و انارچینی و بازدید از اولین خانه گردشگری سلامت استان از دیگر برنامه های جنبی این رویداد است .

اهدای کتاب ، برگزاری تورهای گردشگری نیمروزه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی بصورت مجازی ، تولید برنامه های رادیویی و پادکست های کودکانه از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته کودک است که رئیس اداره شهر دوستدار کودک شهرداری سمنان به آنها اشاره داشت .