گام های اساسی شهرداری سمنان برای تایید و تصویب نهایی طرح تفصیلی

  • ۲۱ فروردین ۱۴۰۱
  • ۱۶۵ بازدید

شهردار سمنان گفت :

گام های اساسی شهرداری سمنان برای تایید و تصویب نهایی طرح تفصیلی

شهردار سمنان بیان کرد: نشست های “کارگروه تخصصی طرح تفصیلی” تا دستیابی به طرحی منسجم، با استفاده از خرد جمعی و هم افزایی کارشناسان حوزه های مرتبط در شهرداری و کارشناسان خبره ادامه داشته باشد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در نشست کارگروه طرح تفصیلی شهرداری سمنان گفت: تلاش مدیریت شهری بر این است تا با برگزاری منظم و مستمر نشست های کارگروه ، گام های اساسی برای تایید و تصویب نهایی این طرح برداشته شود .

مرتضی نژاد ادامه داد : با مصوب شدن این طرح زمینه های تحول و شکوفایی سمنان مهیاتر از قبل فراهم شده و کمک خواهد نمود تا شهروندان شاهد مشکلات کمتری در این بخش باشند . ‌‌‌

شهردار سمنان با تاکید بر توجه قرار دادن تمامی کاربری‌های مورد نیاز در بخش‌های خدماتی، مسکونی، تجاری، آموزشی، ورزشی، فرهنگی، مذهبی، فضای سبز و سایر حوزه‌ها و رعایت سرانه ها در تهیه طرح‌ تفصیلی و برنامه ریزی متناسب با شرایط روز شهر و جامعه گفت: تصویب این طرح گام بلندی به سوی افزایش اعتبارات شهرداری و به دنبال آن توسعه زیرساخت های شهری محسوب می شود.

مرتضی نژاد تاکید کرد : نشست های کارگروه تخصصی طرح تفصیلی تا دستیابی به طرحی منسجم و با استفاده از خرد جمعی و هم افزایی کارشناسان حوزه های مرتبط در شهرداری و کارشناسان خبره ادامه داشته باشد.