گام جدی شهرداری منطقه یک برای رفع سد معبر

  • ۷ تیر ۱۳۹۹
  • ۶۸۴ بازدید

روابط عمومی شهرداری منطقه یک سمنان خبر داد:

گام جدی شهرداری منطقه یک برای رفع سد معبر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر شهرداری منطقه یک سمنان گفت: با توجه به شکایات مردم و وجود برخی موانع و مشکلات در سطح معابر منطقه شهر سمنان واحد رفع سد معبر در شهرداری منطقه یک سمنان ساماندهی شده و کار خود را به صورت جدی و مستمر شروع کرد.

الیاس افضلی در گفت‌وگو با روابط عمومی شهرداری منطقه یک، اظهار کرد: با توجه به شکایات مردم و وجود برخی موانع و مشکلات در سطح معابر منطقه واحد رفع سد معبر در شهرداری منطقه یک سمنان ساماندهی شده و کار خود را بصورت جدی و مستمر شروع کرد.

وی افزود: برای پیش برد این طرح و اجرای بهتر آن همکاری مردم و همشهریان بیش از پیش احساس می شود که امیدواریم با همکاری های مردم، به زودی شهر سمنان چهره ای زیبنده به خود بگیرد.

مدیر شهرداری منطقه یک تصریح کرد: متاسفانه تعداد اندکی معابر عمومی را حق خود می‌دانند و برای منافع خود حقوق و منافع عمومی شهروندان را زیر پا گذاشته که باید با توجیه صحیح از این عمل خود دست بردارند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اخطار های مکرر به سد معبر در خیابان باهنر ۲۱ که پیاده رو کاملا مسدود شده بود در نهایت توسط عوامل شهرداری ناحیه دو منطقه یک جمع آوری شد و مسیر مسدود شده بازگشایی و نظافت شد.

مدیر شهرداری منطقه یک سمنان با بیان این‌که در شهرنشینی قانون شهروندی باید رعایت شود، افزود: برای این مسئله مردم باید از منافع فردی خود در مقابل منافع عمومی چشم پوشی کنند تا به زودی شاهد حل این مشکل در شهر سمنان باشیم.