گام اول طراحی و اجرای سردرب ورودی آرامستان وادی السلام

  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
  • ۷۷۷ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان خبر داد:

گام اول طراحی و اجرای سردرب ورودی آرامستان وادی السلام

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان از برگزاری نشست بررسی طراحی و احداث سردرب آرامستان وادی السلام خبر داد.

نشست فوق با حضور ناظم رضوی شهردار سمنان، نجاریانی معاون خدمات شهری شهرداری، جندقی سرپرست سازمان مدیریت آرامستان ها و نیز مشاور طرح در دفتر شهردار برگزار شد .

علیرضا جندقی در آغاز این نشست؛ ورودی و خروجی اصلی آرامستان وادی السلام را از الزامات اصلی عنوان نمود و اظهار داشت: نظر به اینکه آرامستان وادی السلام سمنان دارای چندین مبادی ورودی و خروجی است و از بدو بهره برداری تاکنون فاقد سردرب می باشد، بر این اساس در راستای ایجاد،توسعه و پیشرفت و همگام بودن با سایر آرامستان های سطح کشور، اجرایی شدن هر چه سریع تر طرح و احداث سردرب آرامستان بسیار مهم تلقی شده و به همین دلیل یکی از پروژه های مهم سازمان به شمار می‌رود.

وی افزود: طی آخرین پیگیری و بررسی های بعمل آمده میدانی از سایت بزرگ آرامستان وادی السلام سمنان، مقرر گردید پروژه مذکور با پیگیری و نظارت واحد فنی و امور زیربنایی سازمان، در پهنه غربی آرامستان، ورودی شماره ٢ واقع در خیابان سلام، پایین تر از ایستگاه CNG بزودی طی ماه های آینده آغاز شود.

در ادامه نجاریانی، معاون خدمات شهری شهرداری نکات مهم و اساسی طرح مذکور را با آخرین وضعیت موجود سایت و همچنین طرح جامع آرامستان ارائه نمود.

در پایان ناظم رضوی شهردار سمنان ،در خصوص جزئیات طرح و همچنین ضروریات خاص مرتبط با طراحی و دیگر مسائل اسلیمی و مفهومی منطقه، نظرات ارشادی خویش را اعلام نمودند.