کوچه پس کوچه‌های شهر سمنان حال و هوای محرم را به خود گرفت

  • 30 مرداد 1399
  • ۱۱۳۴ بازدید

همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) و یارانش؛

کوچه پس کوچه‌های شهر سمنان حال و هوای محرم را به خود گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ، از فضاسازی‌ گسترده و اکران حدود ۱۰۰ سازه در شهر همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا… حسین (ع) و یاران با وفای ایشان برای ایام محرم خبر داد.

عباس بابایی ضمن عرض تسلیت به شهروندان به مناسبت ایام محرم، بیان کرد: تمهیدات ویژه‌ای برای فضاسازی چهره شهر همزمان با فرا رسیدن ماه محرم امسال نیز همانند سالهای گذشته صورت گرفت.

وی از اکران طرح‌های فرهنگی متناسب با ایام محرم بر روی سازه‌های شهری و عرشه‌های پل‌ها خبر داد و گفت: از احادیث و اشعار قدیمی محرم که برای مردم آشنا هستند در طرح‌های امسال استفاده ویژه‌ای شده است.

بابایی در ادامه اظهار داشت: با هدف گرامیداشت ماه محرم و در راستای برجسته‌سازی عناصر و انتقال پیام عاشورا و ایجاد فضای معنوی مناسب برای عزاداری سرور و سالار شهیدان تمام معابر و میادین شهر با نصب صدها بنر سیاه پوش شد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان همچنین از سیاه پوش نمودن سطح شهر خبر داد و افزود: از تمامی فضاهای تبلیغاتی شهر برای این ایام استفاده می کنیم.