کودک ۱۰ ساله سمنانی مشاور شهردار شد

  • ۱۱ دی ۱۴۰۰
  • ۳۴۳ بازدید

در نهمین جلسه شورای مدیران شهرداری سمنان صورت گرفت؛

کودک ۱۰ ساله سمنانی مشاور شهردار شد

برای نخستین بار مشاور برنامه های فرهنگی و اجتماعی حوزه کودک شهردار سمنان در راستای ارتقاء شاخص های شهر دوستدار کودک انتخاب شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، در نهمین جلسه شورای مدیران شهرداری سمنان که به ریاست سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در محل سالن شهید بابایی برگزار شد زهرا صادقی نیا کودک ۱۰ ساله سمنانی به عنوان مشاور شهردار در حوزه برنامه های فرهنگی و اجتماعی کودکان معرفی شد.

مرتضی نژاد در این جلسه گفت : مدیریت شهری امروز فقط در خصوص مباحث شهری و زباله، پسماند و زیست محیطی و آسیب‌های اجتماعی نیست. با توجه به حضور کودکان در شهر ، مباحث حوزه کودک نیز در دستور کار مدیریت شهری سمنان قرار دارد و در راستای استفاده از دیدگاه های کودکان و استفاده از نقطه نظرات آنان در مدیریت شهرسازی و ایجاد فضایی شاد و امن برای کودکان شهر و در راستای ارتقاء شاخص های شهر دوستدار کودک با توجه به علاقه مندی خانم صادقی نیا ، ایشان را به عنوان مشاور برنامه های فرهنگی و اجتماعی کودک در شهرداری سمنان منصوب می کنم .

شهردار سمنان با تاکید بر مشارکت و همکاری همه مدیران شهری با مشاور کودک شهردار اظهار داشت : استفاده از نظرات و دیدگاه های عموم شهروندان به ويژه كودكان و نوجوانان در معابر شهري و فضاهاي عمومي و برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی براي مديريت شهري از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.

شایان ذکر است خانم زهرا صادقی نیا ۱۰ ساله و عضو فعال رادیو شهر شهرداری سمنان و همچنین مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان می باشد .