کلینیک تخصصی درمانی شهرداری سمنان راه اندازی می شود

  • ۱۷ آذر ۱۴۰۰
  • ۳۱۶ بازدید

شهردار سمنان خبر داد:

کلینیک تخصصی درمانی شهرداری سمنان راه اندازی می شود

شهردار سمنان از راه اندازی کلینیک تخصصی درمانی ویژه کارکنان شهرداری خبر داد و گفت : این کلینیک در محله کم برخوردار شهر دایر می شود .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سمنان، سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در بازدید از مرکز سلامت و مشاوره کارکنان شهرداری سمنان ضمن بیان این خبر گفت : شهرداری سمنان از توانمندی های جسمی ،ذهنی و روانی کارگران و کارکنان خود بهره می برد بنابراین باید برای حفظ سلامت این سرمایه های سازمانی برنامه های ویژه داشته باشیم .

مرتضی نژاد با اشاره به فعالیت های پرسنل در زمان اوج گیری ویروس کرونا گفت : حفظ سلامت کارکنان شهرداری ، اولویت مجموعه مدیریت شهری بوده و به همین منظور انجام آزمایشات دوره ای و غربالگری کرونا از آنان توسط مرکز سلامت قابل تقدیر است .

وی با اشاره به لزوم راه اندازی کلینیک تخصصی درمانی ویژه پرسنل شهرداری سمنان گفت : بزودی این کلینیک در یکی از مناطق کم برخودار شهر راه اندازی شده تا علاوه بر ارائه خدمات به پرسنل ، اهالی محل هم بتوانند از خدمات درمانی و سلامت استفاده کنند .

محسن مظاهری سرپرست مرکز نیز با ارائه گزارش عملکرد یکساله گفت : تشکیل پرونده سلامت برای پرسنل برای اولین بار در بین شهرداری های کشور صورت گرفته و اقدامات مرکز برای تقویت حوزه سلامت کارکنان با قوت ادامه دارد .