کسب رتبه تقدیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان در اجلاسیه استانی

  • ۹ آذر ۱۴۰۰
  • ۱۹۳ بازدید

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان اظهار داشت:

کسب رتبه تقدیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان در اجلاسیه استانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان حائز کسب رتبه تقدیر استانی از طرف ستاد اقامه نماز استان سمنان در اجلاسیه استانی شده است .

علی یزدانیان دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان اظهار داشت: که هرساله دستگاههای اجرایی باید بر اساس برنامه ای که از طرف وزارت کشور و ستاد اقامه نماز کشور ابلاغ می گردد نسبت به اجرای برنامه ها اقدام نمایند .

وی افزود: خوشبختانه با همراهی اعضای شورای اقامه نماز شهرداری و با توجه به وجود ویروس کرونا توانسته ایم بیش از ۹۰ درصد برنامه های سال گذشته خود را اجرایی نمائیم.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان اظهار داشت در سال گذشته بیش از ۱۰ عنوان مسابقه با موضوع نماز برگزار شد و در مجموع ۷۶۲ نفر از کارکنان و فرزندانشان در مسابقات شرکت نمودند و در نهایت به ۷۵ نفر از برگزیدگان مسابقات نیز هدایایی همراه با لوح تقدیر اهداء شده است.

وی ادامه داد الحمدالله با مساعدت شهردار محترم توانسته ایم در نه سازمان و مناطق نماز جماعت ظهر و عصر داشته باشیم که با استقبال خوب کارکنان مواجه شده است.

یزدانیان در ادامه سخنان خود افزود که بتوانیم با مساعدت شهردار انقلابی برنامه هایی ارسالی سال جدید که تاکنون موفق به اجرای آن نشده ایم را عملیاتی و اجرایی نمائیم و در زمان مقرر عملکرد خود را در سامانه سجاده ستاد اقامه نماز کشور بارگزاری نمائیم و ان شالله حائز کسب رتبه تقدیر ویژه شویم.

وی از کلیه اعضای شورای ستاد اقامه نماز ، رابطین محترم نماز در سازمانها و مناطق ، روابط عمومی و سازمان فرهنگی ورزشی که همکاری خوبی با ستاد اقامه نماز داشتند تقدیر و تشکر نموده و ادامه همکاری را خواستار شده است.