کتابخانه غیر حضوری رنگین کمان و باران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان فعال است

  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
  • ۱۷۶۳ بازدید

با شیوع ویروس کرونا؛

کتابخانه غیر حضوری رنگین کمان و باران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان فعال است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از فعال بودن اولین کتابخانه تلفنی غیر حضوری کودک، نوجوان و بزرگسال در ایران با توجه به شیوع ویروس کرونا در سمنان خبر داد.

عباس بابایی در ادامه اظهار داشت: کودکان و نوجوانان سمنانی با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا جهت فراهم نمودن فرصت های مناسب برای افزایش دانش خود ،کتاب های مورد علاقه خود را از طریق کتابخانه تلفنی و غیر حضوری رنگین کمان و باران سفارش می دهند.

وی گفت: شهروندان سمنانی با عضویت در کتابخانه تلفنی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان می توانند از طریق تماس با شماره ” ۲۱۲۰ ” کتاب سفارش دهند و به صورت رایگان کتاب را دریافت کنند.

بابایی در ادامه افزود: کتابخانه شهرداری سمنان در دو بخش «رنگین کمان» که مخصوص رده سنی ۶ تا ۱۸ سال و «باران» فعالیت دارد و با ۱۳۱۲۰ نفر عضو، دارای ۱۲ هزار و پانصد جلد در ۵ هزار و هشتصد عنوان کتاب است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با اشاره به فعالیت ۱۲ ساله کتابخانه رنگین کمان و باران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در جهت اشاعه فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی سعی دارد به راحت ترین شکل ممکن کتاب ها را در اختیار شهروندان شهر اخلاق قرار دهد.

عباس بابایی در پایان خاطر نشان کرد: علاقه مندان جهت عضویت در این کتابخانه می توانند با شماره ۳۳۴۶۶۹۵۳ تماس، و اعضای کتابخانه رنگین کمان و باران از طریق تماس با شماره ۲۱۲۰ و یا دانلود اپلیکیشن کتابخانه رنگین کمان و باران از کافه بازار تلفن همراه کتاب سفارش دهند.

شایان ذکر است: فقط کودکان سمنانی می توانند از کتابخانه تلفنی رنگین کمان و باران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان کتاب سفارش دهند.

لینک دانلود اپلیکیشن کتابخانه رنگین کمان ??

cafebazaar.ir/app/ir.gitsoft.rlms.ranginkamanlibrary