کارگاه آموزشی، فرهنگی و تفریحی در فرهنگسرای امید خانواده

  • ۶ آذر ۱۳۹۸
  • ۱۴۱۷ بازدید

در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و آموزش خانواده ها برگزار می شود؛

کارگاه آموزشی، فرهنگی و تفریحی در فرهنگسرای امید خانواده

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی و تفریحی در فرهنگسرای امید خانواده سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، عباس بابایی با اشاره به اینکه کلاس‌های متعددی در فرهنگسرای امید خانواده برگزار می‌شود، افزود: این سازمان فعالیت‌هایی را در بخش‌های مختلف هنری، فرهنگی، آموزشی، نقاشی، شعر و قصه ، داستان نویسی، موسیقی و غیره طراحی کرده تا شهروندان بتوانند از این امکانات بهره‌مند شوند.

وی با تأکید بر ضرورت و اهمیت چنین فعالیت‌هایی گفت: گاه مسیر زندگی یک هنرجو با شرکت در کلاس‌ها و در مسیر آموزش‌های رشته مورد علاقه خود در قالب کلاس‌های آموزشی تعیین می‌شود و بر حسب علاقه، خلاقیت و استعدادی که دارد می‌تواند سرنوشت و مسیر زندگی را تعیین کند.

بابایی در ادامه با بیان اینکه این سازمان محیطی شاد و مفرح در فرهنگسرای امید خانواده برای تمامی افراد خانواده فراهم کرده است، اظهار داشت: فعالیت های ورزشی شامل دوچرخه سواری ویژه نوجوانان، فوتبال دستی، پینگ پنگ و ماشین شارژی ویژه کودکان جهت تامین نیازهای ورزشی شهروندان مهیا شده است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان افزود: برنامه های آموزشی شامل آموزش طب سنتی(گیاهان دارویی)، آموزش قصه و داستان نویسی برای سنین مختلف، آموزش نقاشی برای همه سنین،آموزش رزین، آموزش خطاطی، آموزش مهارت های زندگی، کارگاه دمنوش و سرد نوش،آموزش معرق،منتبت و پیکر تراشی، آموزش زبان سمنانی، کارگاه باستان شناسی برای کودکان و نوجوانان، آموزش بازیگری، آموزش مشاغل ویژه کودکان، آموزش چرم دوزی، آموزش جواهر سازی، سرگرمی کودکانه و کافه کتاب در فرهنگسرای امید خانواده برگزار می شود.

عباس بابایی در ادامه عنوان کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این کلاسها و کسب اطلاعات بیشترمی توانند با شماره ۳۳۴۶۶۹۵۳ تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است، ساعات کار فرهنگسرای امید خانواده از ۷:۳۰ صبح الی ۱۴:۳۰ و بعد از ظهر ها از ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰ می باشد.