کارگاه آموزشی، فرهنگی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود

  • ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • ۳۷۰ بازدید

در فرهنگسرای امید خانواده؛

کارگاه آموزشی، فرهنگی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در فرهنگسرای امید خانواده سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، محمودرضا دارایی با اشاره به اینکه کلاس‌های متعددی در فرهنگسرای امید خانواده برگزار می‌شود، افزود: این سازمان فعالیت‌هایی را در بخش‌های مختلف هنری، فرهنگی، آموزشی، نقاشی، داستان نویسی و غیره طراحی کرده تا شهروندان بتوانند از این امکانات بهره‌مند شوند.

وی با تأکید بر ضرورت و اهمیت چنین فعالیت‌هایی گفت: گاه مسیر زندگی یک هنرجو با شرکت در کلاس‌ها و در مسیر آموزش‌های رشته مورد علاقه خود در قالب کلاس‌های آموزشی تعیین می‌شود و بر حسب علاقه، خلاقیت و استعدادی که دارد می‌تواند سرنوشت و مسیر زندگی را تعیین کند.

دارایی در ادامه با بیان اینکه این سازمان محیطی شاد و مفرح در فرهنگسرای امید خانواده برای تمامی افراد خانواده فراهم کرده است، اظهار داشت: فعالیت های ورزشی شامل دوچرخه سواری ویژه نوجوانان، فوتبال دستی، پینگ پنگ و ماشین شارژی ویژه کودکان جهت تامین نیازهای ورزشی شهروندان مهیا شده است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان افزود: برنامه های آموزشی شامل آموزش مزاج شناسی(گیاهان دارویی وطب سنتی)، کارگاه آموزشی تراش سنگ، آموزش نقاشی برای همه سنین، آموزش مهارت های زندگی، کارگاه دمنوش و سرد نوش، کارگاه آموزشی جواهر سازی و کارگاه NA در خانواده و کافه کتاب در فرهنگسرای امید خانواده با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حداقل جمعیت ( بین دو تا ده نفر) برگزار می شود.

محمودرضا دارایی در ادامه عنوان کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این کلاسها و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۳۳۴۶۶۹۵۳ تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است، ساعات کار فرهنگسرای امید خانواده از ۷:۳۰ صبح الی ۱۴:۳۰ می باشد.