کارکنان شهرداری سمنان در جشنواره ابوذر گل کاشتند

  • ۱۷ اسفند ۱۴۰۰
  • ۱۳۹ بازدید

درخشش کارمندان شهرداری سمنان در جشنواره رسانه ای ابوذر

کارکنان شهرداری سمنان در جشنواره ابوذر گل کاشتند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سمیه قاسمی مشاور رسانه ای شهردار و مدیر بانوان و خانواده شهرداری سمنان و سید عابد میرمعصومی مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر سمنان در پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان سمنان با آثاری که در صدا و سیمای مرکز سمنان و خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان از سوی آنها تولید شده بود افتخار آفرینی کردند.

در این جشنواره استانی که هر ساله با رقابت بین اهالی رسانه در سطح استان برگزار می شود؛ سمیه قاسمی در بخش گزارش خبری با اثری با موضوع «باغ راه های شهر سمنان » مقام سوم را کسب کرد.

همچنین سید عابد میرمعصومی با گزارش تصویری از سر درب خانه های سمنان که با کتیبه های نام «الله» مزین است با تیتر «خانه به خانه با خدا» به همراه تیتری با عنوان «هم نشینی فردوسی با مشاهیر سمنان» که تیتر گزارش تصویری از میدان مشاهیر بود در بخش تیتر مقام سوم و همچنین در بخش رقابت عکاسی خبری این جشنواره با اثری با موضوع زحمات کارگران مقام دوم این جشنواره را از آن خود کرد .

میرمعصومی در دوره سوم و چهارم این جشنواره نیز در بخش عکس ، تیتر و یادداشت نیز با آثاری با موضوع مدافعان سلامت، تپه حصار دامغان و کارگران معدن طزره صاحب مقام شده بود .

پنجمین جشنواره ابوذر استان سمنان با بیش از ۸۵۰ اثر در موضوعات کرونا و رسانه، روحیه جهادی، گفتمان سازی و مطالبه گری، مبارزه با آسیب های اجتماع، سبک زندگی ایرانی اسلامی، مدیریت بر فضای مجازی، جهش تولید، جهاد و بصیرت و موضوع آزاد در قالب و ساختارهای تخصصی گزارش،مصاحبه،تیتر،مقاله، یادداشت، عکس خبری، کاریکاتور، پادکست،مستند رادیویی و گزارش خبری تلویزیونی برگزار شد.