پیشرفت ۱۰۰% درصدی عملیات بازسازی سرویس بهداشتی آرامستان

  • ۲۷ آذر ۱۳۹۸
  • ۸۱۹ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان خبر داد:

پیشرفت ۱۰۰% درصدی عملیات بازسازی سرویس بهداشتی آرامستان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان از پیشرفت ۱۰۰% درصدی بازسازی سرویس بهداشتی قدیمی و فرسوده آرامستان خبر داد.

علیرضا جندقی گفت: این عملیات که از دو ماه گذشته آغاز و در دستور کار فوق العاده سازمان قرار گرفت، هم اکنون با اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال در مساحت ۱۲ متر مربع مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی هدف از این اقدام را زیباسازی منظر محیطی، ارتقاء رضایت و خدمات بهینه مردمی، مناسب سازی تردد معلولین و جانبازان، بهره مندی از تجهیزات به روز در راستای زیباسازی و بهینه سازی خدمات برشمرد.

جندقی افزود: یکی از این اماکن موجود سرویس بهداشتی ساختمان قدیمی آرامستان است که با تخریب و بازگشایی معبر ورودی، بازسازی سرویس بهداشتی سه چشمه آن به دلیل فرسودگی چندین ساله مورد تخریب و بازسازی مجدد قرار گرفت.

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: این عملیات شامل: تخریب و زیرسازی کف و دیواره های داخلی، کاشیکاری کف و بدنه، تعویض و ساخت درب، اصلاح و زیرساخت معبر ورودی، گرمایش آب سرد و گرم، اصلاح و ایجاد شبکه جدید روشنایی و فاضلاب و دیگر تجهیزات جانبی مورد نیاز عامه از جمله اقدامات اخیر دفتر عملیات فوق بشمار می آید.