پیام نوروزی شهردار سمنان

  • ۱ فروردین ۱۴۰۱
  • ۱۴۴۲ بازدید

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
فرا رسیدن سال نو اگرچه پایان یک سال تلاش صادقانه است اما سرآغاز دیگری برای یک سال کوشش و خدمتگذاری مجدانه را رقم می‌زند. سال‌ها و ایام عمر متشکل از فرصتها و تهدیدها است و هنر ما این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل و از فرصتها استفاده کنیم و با همدلی و اتحاد، شهر سمنان را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

در طلیعه سال جدید، بهترین آرزوها را برای همه همشهریان دارم و تلاش خود را برای تحقق شعار سال جدیدکه از سوی مقام معظم رهبری بیان شده ، به کار می‌گیریم و با حرکت در مسیر خط مشی‌های تعیین شده برای تحقق اهداف و پیشرفت شهر سمنان به اتفاق همه همکارانم در مجموعه شهرداری سمنان تلاش می کنیم .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا، شهدای مدافع حرم به ویژه شهدای حوزه سلامت و با تبریک سال نو، از تلاش‌های مجدانه و ایثارگرانه پرسنل حوزه سلامت و همچنین مدیران و پرسنل خدوم شهرداری سمنان در سال گذشته قدردانی کرده، امیدوارم در سال جدید گامی بزرگ برای پیشرفت و توسعه شهر سمنان برداشته شود و با تلاش حداکثری به موفقیت نائل شویم.

باعث افتخار است اینجانب به عنوان فرزند این شهر در کنار همه مسؤولین محترم شهر سمنان و به یاری و دعای خیر همه همشهریان عزیز ، بتوانیم در سال نو بیش از پیش محیط شهری سمنان را برای زندگی تمامی همشهریان عزیز، با کیفیت تر، ایمن تر و جذاب‌تر نمائیم.

از خداوند بزرگ سالی سرشار از نیکویی، برکت، عزت، سعادت و سلامت برای همگان آرزومندم.

سید علی مرتضی نژاد
شهردار سمنان