پیام قدردانی شهردار سمنان از حضور پرشور و حماسی مردم شهر سمنان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن

  • ۲۳ بهمن ۱۴۰۱
  • ۱۴ بازدید

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان؛ شهردار سمنان در پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار شهر سمنان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کرد.متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر صدای گام های استوار، عزم راسخ و قلبهای مملو از شور و ایمان شما مردم متدین و ولایتمدار شهر سمنان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، آن را به تجلی گاه باشکوه در برابر زیاده خواهی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی تبدیل کرد.

حضور وحدت آفرین اقشار مختلف مردم فهیم و قدرشناس شهر سمنان در این حماسه؛ اقیانوسی بیکران از ایمان، همدلی و همبستگی و پیوند دوباره ملت با نظام و آرمانهای انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت.

بدون شک حضور پرشور و درخور تحسین شما ولی نعمتان اصلی انقلاب در لبیک به منویات مقام معظم رهبری، برگ زرین دیگری از تاریخ حماسه آفرینی های شما را رقم زد و با حضور گسترده و وصف ناپذیر خود، تمامی دسیسه ها و نقشه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی و آشکار ساختید.

اینجانب متواضعانه و با تمام وجود، پروردگار متعال را سپاس می گویم و از شما مردم غیرتمند و همیشه در صحنه شهر سمنان کمال تشکر و قدردانی را می نمایم که چنین صحنه های زیبا و باشکوهی را آفریدید و تجسم عینی وحدت و استکبار ستیزی را به نمایش گذاشتید.

سید علی مرتضی نژاد
شهردارسمنان