پیام شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سمنان در محکومیت؛اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی

  • ۵ بهمن ۱۴۰۱
  • ۲۵۸ بازدید

پیام شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سمنان در محکومیت؛

اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سمنان در پیامی مشترک، اقدام جاهلانه پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی را محکوم کردند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

أَفَلَمْ يَيْأَسِ الَّذِينَ آمَنُواْ أَن لَّوْ يَشَاءُ اللّهُ لَهَدَى النَّاسَ جَمِيعًا وَلاَ يَزَالُ الَّذِينَ كَفَرُواْ تُصِيبُهُم بِمَا صَنَعُواْ قَارِعَةٌ أَوْ تَحُلُّ قَرِيبًا مِّن دَارِهِمْ حَتَّى يَأْتِيَ وَعْدُ اللّهِ إِنَّ اللّهَ لاَ يُخْلِفُ الْمِيعَادَ

اقدام خصمانه پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی، بار دیگر چهره ی پلید مستکبران را برای ملت ایران نمایان کرد.

این حرکت جاهلانه در حالی اتفاق افتاد که با گذشت ۴۴ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در کنار مردم برای پیشرفت و آبادانی کشور تلاش نموده و لحظه ای از خدمتگزاری دست نکشیده است. ضمن آن که این شجره طیبه در خصوص مبارزه با گروه‌های تروریستی داخلی و خارجی از گروهک های تروریستی منافقین داعش، کارنامه بسیار درخشانی دارد و شهدای والامقامی همچون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای گرانقدر مقاومت را تقدیم کرده است.

اعضای پارلمان اروپا و دیگر مستکبران عالم باید بدانند که با این اقدامات راه به جایی نخواهند برد و این حرکت نیز مانند دیگر تحرکات آنها پس از پیروزی انقلاب اسلامی در نهایت به شکست مبدل خواهد شد.

مدیریت شهری سمنان به عنوان خادم و عضو کوچکی از ملت ایران این اقدام بی شرمانه را محکوم کرده و یقین دارد همان گونه که خداوند منان وعده داده اند: “پیروزی با اهل ایمان بوده و شکست برای کافران و مستکبران خواهد بود”. همچنین پایان این اقدام سربلندی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شکستی دیگر برای مستکبران است.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سمنان