پیام شهردار سمنان در طلیعه فجر نور ۱۴۰۰

  • ۱۸ بهمن ۱۴۰۰
  • ۸۴ بازدید

 

شهردار سمنان طی پیامی آغاز ایام الله دهه فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به شهروندان شهر اخلاق تبریک گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سید علی مرتضی نژاد طی پیامی آغاز ایام الله دهه فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران به ویژه شهروندان سمنان تبریک گفت.
شهردار سمنان در این پیام آورده است:

بسمه تعالی

«بهمن» ماه دلدادگان عاشقی است که با عشق به کلام و پیام امام راحل (ره)، خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تکبیر و شهادت» را در همه جای این میهن شکوفاندند، دهه فجر کلید گشاینده درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود که «استقلال»، «آزادی» و «جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت این ایام تاریخی و تبریک و تهنیت آن به پیشگاه ملت شریف ایران، به‌ویژه همشهریان نجیب و بزرگوار سمنانی، برای همه آنان که عاشقانه، دل در گرو سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی دارند، به‌ویژه مقام معظم رهبری و همه کارگزارن صدیق و سخت‌کوش نظام اسلامی در جای‌جای کشورمان، سلامتی و توفیق در خدمت به مردم شریف ایران را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

شهرداری سمنان در بیش از چهار دهه از گذشت انقلاب توفیق خدمتی صادقانه و اجرای پروژه‌های عمرانی بیشماری در راستای فراهم آوردن رفاه شهروندان و آبادانی این شهر و دیار داشته و امیدواریم در سال‌هایی که پیش رو داریم خدمتگزارانی دلسوز و متعهد برای مردم شهر اخلاق باشیم.

سید علی مرتضی نژاد
شهردار سمنان