پیام شهردار سمنان به تمامی مدیران و همکاران بخش های دولتی و غیردولتی

  • ۱۱ آبان ۱۴۰۰
  • ۴۲۹ بازدید

سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در پیامی از تمامی مدیران و همکاران بخش های دولتی و غیردولتی خواست از ارسال هرگونه پیام تبریک، ارسال گل و سایر اقدامات مشابه از جمله درج آگهی تبریک به هر شکل در رسانه ها و غیر آن اجتناب کنند.
متن پیام به این شرح است :
بنام خدا

اینجانب بر خود وظیفه می‌دانم شاکر الطاف بی‌حد پروردگار متعال بوده و از اعتماد شورای اسلامی شهر قدردانی نمایم که در این مقطع از حیات خویش، توفیق خدمت در عرصه مدیریت شهری را به اینجانب واگذار کردند.

امروز مدیریت شهری سمنان ، درگیر مشكلات و محدودیت هایی است كه رفع آنها از مسير عملكرد جهادي همراه با تعهد، تخصص، تجربه و مسئولیت پذیری در عرصه اقدام و عمل عبور مي كند که این مهم حتما در شهرداری سمنان با کمک و همیاری همکارانم ممکن خواهد شد . مشكلات و موانع پيش روي توسعه همه جانبه شهر نيز يكي پس از ديگري مرتفع شده و اجراي پروژه هاي متعدد عمراني و خدماتي و ارتقاي زيرساختها، نویدبخش توسعه پایدار شهر سمنان در تمامی زمینه ها همراه با افزایش نشاط و فضیلت‌های معنوی، فرهنگی و اجتماعی و جلب اعتماد شهروندی خواهد بود .

از همت و تلاش اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر و بخصوص تلاش های شهردار سابق آقای دکتر ناظم رضوی تشکر و قدردانی می کنم .

به نوبه خود از تلاش همه شهرداران قبلی سمنان بخصوص شهرداران دوره انقلاب اسلامی که در آبادانی و توسعه شهر کوشیدند سپاسگزارم .

بنده در مسير خطير اعتلاي عمراني شهر و بهبود فضاي شهري براي زندگي مطلوب و رفاه شهروندان گرامي در شهر سمنان ،دست ياري و مساعدت به سوي كارشناسان ,دلسوزان، نخبگان، فرهيختگان معتمدين ، اصحاب محترم رسانه و خبر و شهروندان آگاه دراز مي كنم که با مشارکت بیشتر خود در مسائل شهری و شهروندی و بیان نظرات، نقدها و پیشنهادها یاری بخش دوره ششم باشند .

امید است که در پرتو عنایات حضرت حق و با همت، تلاش همکاران خدوم، متعهد و انقلابی شهرداری و با مساعدت مسئولین محترم استان و شهرستان، سمنان را در عرصه های گوناگون به جایگاه درخور شأن آن بعنوان مرکز استان تاثیرگذار و در تراز ملی و بین المللی برسانیم.
انشااله

سید علی مرتضی نژاد / آبان ۱۴۰۰