پیام تبریک معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سمنان به مناسبت روز آتش‌نشان

  • ۷ مهر ۱۳۹۹
  • ۷۴۰ بازدید

معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سمنان با انتشار پیامی روز آتش‌نشان را به تمام آتش‌نشانان و کارکنان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان تبریک گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، علیرضا شربتدار به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهرماه روز آتش‌نشان، با صدور پیامی این روز را به تمام آتش‌نشانان و کارکنان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان تبریک گفت.

متن پیام معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سمنان به این شرح است:

حرکت در مسیر خدا و یاری رساندن به انسان‌ها به حق گام نهادن در مسیر الهی و جاده خلوص، صداقت و مردانگی است، بی‌شک یکی از عرصه‌های خاص مشاغل مهم و در عین حال سخت و مخاطره‌آمیز شغل آتش‌نشانی است.

آتش‌نشانان با هدف نجات جان و مال انسان‌ها از حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می‌کوشند تا امید و شادی را برای آسیب‌دیدگان به ارمغان آورند.

آتش‌نشانان چه در میان شعله‌های آتش و چه در میان سایر رویدادها از جمله غریق نجات، تصادفات و حوادث خانگی با سرعت عمل و دقت و با قبول صدمات جانی متعدد تلاش دارند تا به کالبد شهر و انسان‌ها جانی تازه بخشند.

اینجانب فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش‌نشان را به تمام کارکنان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان تبریک عرض می‌نمایم و ضمن سپاس و تشکر از خدمات و زحمات این عزیزان، امیدوارم که همواره پیروز، سلامت و پر سعادت باشند.