پیام تبریک شهردار سمنان به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  • ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
  • ۳۰ بازدید

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، شهردار سمنان در پیامی، فرارسیدن ایام الله دهه فجر چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت که متن پیام به این شرح است:

بِسمِ الله الرحمن الرّحیم

ایام‌الله دهه مبارک فجر، یادآور روزهای سراسر نور، معنویت و عدالت خواهی مردم ستم کشیده و مظلوم ایران است که با تمام توان و تحت رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران منتهی شد. انقلابی که انفجار نور و معجزه قرن و تداعی کننده اجتماع مردم عزیز ایران حول جایگاه ولایت فقیه بود.

اکنون که در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، این شجره طیبه همچنان مقاوم و مستحکم باقی مانده و مردم مومن و انقلابی با وجود همه شرارت‌ها و دسیسه‌چینی‌ها و فتنه‌انگیزی دشمنان و اذناب داخلی شان هم‌چنان به پای آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی ایستاده و خواهند ایستاد.

یقینا ملت بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی با همان عزم و اعتقاد راسخ و باور انقلابی با حضور پرشور و گسترده در جشن های دهه فجر به ویژه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، جلوه های زیبایی از شکوه همبستگی، وحدت ملی و پیوند و دلبستگی عمیق و ناگسستنی خود با انقلاب اسلامی و آرمان های آن را به جهانیان نشان خواهند داد.

اینجانب ضمن تبریک چهل و چهارمین فجر نورانی انقلاب اسلامی به عموم ملت ایران و اقشار مختلف مردم شریف و انقلابی استان و شهر سمنان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران میهن عزیز اسلامی، شوکت و سربلندی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در پرتو آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و فرامین مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) را از درگاه ایزد منان مسألت دارم.

سید علی مرتضی نژاد
شهردار سمنان