پیام تبریک شهردار سمنان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۲

  • ۱ فروردین ۱۴۰۲
  • ۱۲۷ بازدید

بار دیگر بهار، فصل تازگی، طراوت و نو شدن از راه رسید و به عنوان نشانه‌ای از عظمت و قدرت پروردگار، زیبایی‌های عالم هستی و اسرار شگفت انگیز و قابل تأمل خلقت را با تحول حیات به تصویر کشید.

سالی که گذشت سالی پرفراز و نشیب توأم با موفقیت‌های بزرگ و اتفاقات و رخدادهای تلخ و شیرین برای مردم ایران بود؛ سالی که ایستادگی سرافرازانه و مقاومت همدلانه مردم در برابر جنگ ترکیبی دشمن و حضور حماسی مردم در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و تجلی گاه حماسه شورانگیز وحدت بخش و محقق کننده هم افزایی جمعی و اتفاق همگانی و همبستگی ملی گردید.

سال ۱۴۰۱ شمسی برای شهرستان شهید پرور و فرهنگ آفرین سمنان، حائز دستاورد‌ها و اتفاقات خوشایندی بود و با همکاری و تشریک مساعی سازنده میان مردم، مسئولان و مدیریت شهری، اقدامات خوبی در راستای سرعت دادن به روند توسعه پایدار زیرساخت‌ها و پیشرفت شهر در بخش‌های مختلف محقق گردید.

اینجانب فرا رسیدن عید فرخنده نوروز وحلول سال ۱۴۰۲ شمسی که ازسوی رهبرمعظم انقلاب به عنوان سال مهارتورم و رشد تولید نامگذاری شده است را خدمت مردم شریف و نجیب شهر سمنان تبریک و تهنیت عرض نموده و برایتان از صمیم قلب از خداوند بهارآفرین و طراوت بخش سالی سرشار از خیر، برکت و معنویت توأم با صحت، سلامتی، سعادت به همراه احسن الحال را مسئلت می نمایم.

سید علی مرتضی نژاد
شهردار سمنان