پیام تبریک سرپرست شهرداری سمنان بمناسبت میلاد دو نو

  • ۳ آبان ۱۴۰۰
  • ۷۷۵ بازدید

عباس بابایی سرپرست شهرداری سمنان ، طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مغفرت حضرت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و ولادت امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، عباس بابایی سرپرست شهرداری سمنان ، طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مغفرت حضرت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و ولادت امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم

۱۷ ربیع الاول سالروز میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت، روز شکسته شدن بتها و فرو ریختن کاخ ستمگران زراندوز و زورمدار است. آنان که همواره آیین الهی را سدّی در مقابل منافع خود دیده و در طول تاریخ به دنبال استثمار امت ها و تضعیف ملت های آزادیخواه و یکتاپرست بوده اند.

سالروز ولادت نبی مکرم اسلام(ص) محوری برای هم صدایی و هم افزایی میان مسلمانان بوده و هفته وحدت این یادگار ماندگار تجلی و نمادی برای ترسیم این همدلی محسوب می گردد و در تعبیر مقام معظم رهبری به خوبی چنین آمده است که وجود نبی اکرم(ص) بزرگترین مایه وحدت در همه ادوار اسلامی بوده است.

اینجانب میلاد پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه وآله وسلم) و ولادت با سعادت حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم فهیم شهر اخلاق _ سمنان ، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با تاسی از سیره نبوی در مسیر کمال و خدمت به همنوع موفق باشید.

عباس بابایی
سرپرست شهرداری سمنان