پویایی و نشاط ارمغان شب های فرهنگی در سمنان

  • ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
  • ۲۹ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:

پویایی و نشاط ارمغان شب های فرهنگی در سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان؛ سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: غرفه فرهنگی و ورزشی با حضور کودکان و خانواده ها در دومین رویداد اردیبهشت زیبای سمنان در شب های فرهنگی درگذرگاه فرهنگی خیابان امام (ره) برپا شد و پویایی و نشاط را برای خانواده ها و کودکان به ارمغان آورد.

سید کریم محمدی در ادامه یکی از اهداف برگزاری برنامه شب های فرهنگی را شناساندن ظرفیتها و پتانسیلهای این شهر عنوان کرد و خاطر نشان کرد:شهر صاحب، ظرفیت های مهمی در حوزه فرهنگ و هنر دارد لذا برگزاری چنین رویداد هایی در این شهر جهت تقویت نشاط اجتماعی، معرفی فرهنگ غنی و جاذبه های گردشگری ضروری است.

وی عنوان کرد: در این غرفه ها فعالیت های متعددی از جمله اجرای برنامه های شاد و مفرح ، اجرای عروسک های تن پوش، اجرای نمایش، برگزاری مسابقات ورزشی شامل دال پلان ، دوز دوز، دارت، حرکات نمایشی کونگ فو، فوتبال روز میز و هفت سنگ ،چوب کشی و اهدای جوایز و بادکنک انجام شد.

همچنین برپایی ایستگاه نقاشی و گریم کودکان یکی از برنامه‌های جذاب برای کودکان در این رویداد فرهنگی بود.

شایان ذکر است:ایستگاه های ورزشی به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با همکاری هیئت ورزش روستائی و بازی های بومی و محلی شهرستان سمنان، هیئت انجمن های ورزشی شهرستان سمنان، خانه ورزش محلات فرهنگ برگزار شد.