پویایی عملیات های عمرانی در بوستان نور

  • ۱۴ دی ۱۳۹۹
  • ۳۱۴ بازدید

مدیر شهرداری منطقه دو سمنان خبر داد:

پویایی عملیات های عمرانی در بوستان نور

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، حمید قاسمی مدیر شهرداری منطقه دو سمنان در جریان رصد پروژه ‌های مهم احداث بوستان های محله ای و نقش بوستان ها در ارتقاء کیفیت محیطی را بسیار موثر دانستند.

بر اساس این گزارش حمید قاسمی بیان داشت: بوستان به عنوان یکی از عناصر سرزندگی در محله که نیازمند طراحی مناسب است توجه به عوامل موثر در طراحی بوستان، تنوع‌بخشی، زیباسازی، ارتباطات بصری و… در راستای رسیدن به وضعیت مطلوب محله ای است و می‌تواند ارتباط موثری با ارتقای کیفیت محیط در محله ها را دارا بوده و ایجاد شور و نشاط اجتماعی و روح امیدواری را در بین اهالی محل ایجاد نموده و فضایی مناسب برای مراودات اجتماعی و همدلی و همگرایی باشد.

وی ادامه داد: ایجاد بوستان‌های محله ای در مناطق کم برخوردار که در راستای اهداف توانمندسازی شهری ایجاد می‌گردد یکی از مهمترین حرکت‌های منطقه در اجرای پروژه‌های عمرانی بوده و توانسته پویایی و حرکتی ویژه در این نقاط از شهر را رقم زند.

این مقام مسئول در رابطه با پروژه احداث بوستان نور افزود: پروژه احداث بوستان نور که یکی از چند پروژه احداث بوستان های سطح منطقه است با مساحتی بالغ بر ۱۵٫۵۰۰ مترمربع در شرقی ‌ترین نقطه منطقه و در یکی از پرجمعیت ترین مکان های سطح شهر در حال اجرا بوده که پیشرفت قابل توجهی را در این پروژه شاهدیم.