پویایی شهر با تقویت روحیه کار تیمی در شهرداری

  • ۲ مرداد ۱۴۰۱
  • ۱۰۰ بازدید

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان گفت:

پویایی شهر با تقویت روحیه کار تیمی در شهرداری

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان همفکری و حمایت از یکدیگر در کار تیمی را ضروری خواند و گفت: روحیه کار تیمی باید در بین تک تک کارکنان مجموعه شهرداری نهادینه شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، به گزارش خبرگزاری ایمنا ، قاسم ملکدار معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان در نشست مدیران که عصر روز گذشته (شنبه) در محل سالن شهید بابایی شهرداری سمنان برگزار شد، اظهار داشت : پاسخگویی به انتظارات و جلب اعتماد عمومی شهروندان و خدمات رسانی در مجموعه ای مانند شهرداری مستلزم یک کار تیمی و منسجم همراه با همدلی و همزبانی است.

وی همفکری و حمایت از یکدیگر در کار تیمی را ضروری خواند و افزود : کمترین تاثیرات آن کاهش هزینه ها، ممانعت از دوباره کاری ها، افزایش بهره وری ها و طبیعتاً افزایش رضایت عمومی خواهد بود.

وی اعتماد سازی بین اعضای گروه را مهمترین مولفه تاثیرگذار بر روحیه کار تیمی بیان کرد و گفت: روحیه کار تیمی باید در بین تک تک کارکنان مجموعه شهرداری نهادینه شود.

وی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته درنمایشگاه مدیریت شهری سمنان که به مدت ۴ روز و بمناسبت هفته شهرداری برپا شده بود گفت : امروز می‌بینیم که کارکنان شهرداری با همبستگی و ایفای وظایف در نقش‌های تعیین شده توانسته‌اند بسترهای توسعه و تعالی شهرداری را فراهم کنندکه برپایی نمایشگاه در مدت زمان کم یکی از نمونه های آن بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان خاطرنشان کرد : مدیران شهری می بایست با وحدت ، همدلی و محبت و با بهبود عملکرد خود، مطالبات مردم را محقق ساخته و با برنامه‌ریزی صحیح برای مدیریت شهری در همه حوزه ها اعم از عمرانی ، فرهنگی ، خدمات شهری با جذب سرمایه گذار، نخبگان و مشاوران خبره در جهت تصمیم گیری درست در زمینه های مختلف اهتمام داشته باشند.

ملکدار تاکید کرد : کار تیمی در مدیریت شهر به منظور ارائه خدمات بهتر و عادلانه به شهروندان ملاک عمل در شهرداری سمنان است.