“پوشش ۳۵% درصدی اعزام متوفیان به اقصی نقاط کشور”

  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
  • ۷۳۵ بازدید

طی ۹ ماهه سال جاری توسط ناوگان خصوصی سازمان صورت گرفت …

“پوشش ۳۵% درصدی اعزام متوفیان به اقصی نقاط کشور”

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان از اعزام ۳۵% درصدی اعزام متوفیان به سایر شهرها توسط ناوگان خصوصی سازمان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، علیرضا جندقی گفت: یکی از اهداف بسیار مهم سازمان از بدو تاسیس، تشکیل ناوگان خصوصی حمل و نقل متوفیان با هدف اعزام به اقصی نقاط سطح کشور با نظارت و کنترل مستمر در جهت خدمات رسانی به خانواده های سوگوار می باشد.

سرپرست سازمان افزود؛ درصد یادشده مرتبط با آمار ۲۶۹ نفر متوفی بوده که به سایر استانها از قبیل: خراسان شمالی، خراسان رضوی، کرمانشاه، هرمزگان، یزد، گلستان، مازندران، کردستان، آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان و… از مبدا (آرامستان وادی السلام) به آرامستان های مقصد اعزام شده اند.

علیرضا جندقی خاطر نشان کرد: سامانه ارتباط مردمی آرامستان با شماره ۱۵۳۰ پاسخگوی تلفنی شبانه روزی پرسنل خدوم سازمان به همشهریان محترم در جهت همراهی و پذیرش امور متوفیان بوده و خواستار این موضوع گردید که قبل از هر گونه اقدام و برنامه ریزی در خصوص ساعات تغسیل، علی الخصوص تشییع و خاکسپاری عزیزان از دست رفته خود جهت هماهنگی لازم را با حوزه پذیرش سازمان با شماره های ۱۵۳۰ – ۳۳۲۸۰۲۹۰ تماس حاصل نمایند.