پوستر اولین جشنواره ملی «رنگ ها و نیرنگ ها» در سمنان رونمایی شد

  • ۶ اسفند ۱۳۹۹
  • ۴۳۹ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان:

پوستر اولین جشنواره ملی «رنگ ها و نیرنگ ها» در سمنان رونمایی شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان ،معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری سمنان و شهردار سمنان از پوستر و فراخوان نخستین جشنواره ملی «رنگ‌ها و نیرنگ‌ها» با محوریت مقابله فرهنگی با فرقه ها و عرفان های کاذب رونمایی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: مراسم رونمایی از پوستر و فراخوان جشنواره رنگ ها و نیرنگ ها یکشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان سمنان، معاون استاندار ،شهردار سمنان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد که دفتر امام جمعه سمنان میزبان این جشنواره با موضوع مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان بود.

محمود رضا دارایی اظهار داشت: جشنواره ملی «رنگ ها و نیرنگ ها» با هدف روشنگری از اهداف و توطئه‌های دشمنان در ارتباط با فرقه‌های نوظهور و عرفان‌های کاذب به صورت مجازی برگزار می‌شود و دبیرخانه آن در استان سمنان مستقر و فعال است.

وی در ادامه بیان کرد: با رونمایی پوستر و آغاز پروسه ی رسمی فعالیت این جشنواره ، فعالان فرهنگی و هنری در عرصه های روشنگری فرقه های نوظهور و عرفان های کاذب در سراسر کشور می توانند آثار خود را در قالب فیلم کوتاه ، کاریکاتور، پادکست ، کتاب صوتی، پوستر و … از طریق سایت مرتبط با جشنواره رنگ ها و نیرنگ ها برای دبیرخانه ی این جشنواره ارسال کنند.

این جشنواره با همکاری استانداری سمنان، صدا و سیمای مرکز سمنان،شهرداری سمنان، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، تبلیغات اسلامی، اداره کل ورزش و جوانان، حوزه علمیه برادران برگزار خواهد شد.

مرحله داوری آثار رسیده به دبیرخانه در اردیبهشت ۱۴۰۰ انجام و در خرداد ۱۴۰۰ نیز اختتامیه این جشنواره برگزار خواهد شد.