پنجمین برنامه طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان

  • ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
  • ۳۹ بازدید

به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار می شود:

پنجمین برنامه طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری پنجمین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان به مناسبت گرامیداشت روز شوراها در سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری سمنان، سید کریم محمدی با اشاره به اینکه پنجمین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود؛ تصریح کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت فعالیت‌های ورزشی می‌توانیم غنی‌سازی اوقات فراغت را در قالبی تفریحی همراه با نشاط روحی و جسمی و در بین بانوان فراهم کنیم.

محمدی در ادامه خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا پنج شنبه ۷ اردیبهشت ماه فرصت دارند، با شماره تلفن ۰۹۳۹۶۶۷۰۱۷۱ تماس حاصل فرمایند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با بیان اینکه طبیعت گردی ورزشی؛ فرصتی مناسب برای ورزش در طبیعت است، اظهار داشت: ورزش در طبیعت برای سلامت جسم و ذهن اهمیت زیادی دارد و بودن در طبیعت به افزایش حس آرامش و تندرستی منتهی می‌شود.

پنجمین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و انجمن ورزش همگانی کارگری شهرستان سمنان برگزار می شود.