پلاک‌کوبی درختان بوستان اهدا به نام اهداکنندگان اعضاء

  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
  • ۱۲۶ بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:

پلاک‌کوبی درختان بوستان اهدا به نام اهداکنندگان اعضاء

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:آیین کاشت نهال به یاد نام‌آوران اهدای عضو با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ،اعضای شورای اسلامی شهر ، مسئولین استان وخانواده‌های جانبخشان در بوستان اهدا شهرستان سمنان برگزار شد.

امیر نجم اظهار داشت: در آستانه روز درختکاری و باتوجه‌به این که درخت نمادی از زنده‌بودن و زندگی بر روی کره زمین است و همچنین به یاد عزیزانی که بنا به تقدیر الهی عمرشان به این دنیا نبود؛ اما با اقدام خیرخواهانه و با اهدای عضو توانستند نام خود را ماندگار کرده و به خانواده‌های متعددی حیات و زندگی ببخشند برنامه‌ای از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به‌منظور نیک‌خواهی و بخشش اهداکنندگان عضو برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این سازمان با همکاری سازمان سیما منظر شهری شهرداری سمنان در سال گذشته تعداد ۳۰ نهال به یاد اهداکنندگان عضو در بوستان اهدا شهرستان سمنان غرس کردند.

نجم ابراز داشت: باتوجه‌به افزایش تعداد اهداکنندگان از سال گذشته تاکنون، امسال علاوه بر پلاک‌کوبی درختان در این بوستان به نام اهداکنندگان، تعداد ۳۵ نهال به نام و یاد نام‌آوران اهدای عضو استان سمنان کاشته شد.

این آیین یکشنبه ۱۴ اسفند ماه در بوستان اهدا به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان،سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان سمنان، سفیران اهدای زندگی،کانون امداد فرشتگان برگزار شد.