پایان هفته روزهایی پر کار برای ناوگان اتوبوس شهری است .

  • ۷ دی ۱۳۹۸
  • ۸۱۸ بازدید

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان خبر داد؛

پایان هفته روزهایی پر کار برای ناوگان اتوبوس شهری است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان٬ سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر با اعلام این مطلب گفت : روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته ناوگان اتوبوس شهری سازمان فعالیتی مضاعف داشته و نسبت به ایاب و ذهاب شهروندان سمنانی به زیارت اهل قبور و همچنین نماز جمعه خدمت رسانی می کنند.

مجید کاشی در ادامه افزود: بر این اساس و با عنایت به هدف اصلی این سازمان که همانا خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به شهروندان سمنان می باشد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تعداد ۴ دستگاه اتوبوس در بعد از ظهر روز پنج شنبه هر هفته از میدان امام خمینی شهر سمنان به مقصد بهشت یحیی وظیفه خدمت رسانی به شهروندان سمنانی را بر عهده دارند . سرویس دهی در این مسیر تا آخرین ساعات حضور مسافرین در بهشت یحیی انجام می پذیرد.

وی همچنین از ارائه خدمات و سرویس دهی به نماز گزاران در روز جمعه نیز خبرداد و افزود : با عنایت به آغاز فصل سرما و جهت رفاه حال همشهریان عزیز مکان برگزاری نماز جمعه از مصلی به مسجد امام خمینی انتقال یافته است و بر این اساس در روزهای جمعه هر هفته نیز ناوگان اتوبوس شهری با توان حداکثری خود (تعداد ۱۴ دستگاه اتوبوس)در تمامی خطوط شهری و روستاهای جنوبی شهر سمنان فعالیت داشته و نسبت به ایاب و ذهاب نمازگزاران جهت ادای فریضه بزرگ نماز جمعه به فعالیت می پردازد و در پایان این مراسم با شکوه نیز اتوبوسهای ناوگان آماده سرویس دهی می باشند .

کاشی در پایان به این نکته اشاره کرد که هدف سازمان مدیریت بر این است تا در روزهای پایانی هفته همچون تمامی ایام هفته از با کیفیت ترین اتوبوس های ناوگان جهت سرویس دهی به همشهریان عزیز استفاده نماید و از شهروندان درخواست داشت تا با نگهداری از وسایل حمل و نقل همگانی ، سازمان را جهت رسیدن به این هدف یاری نمایند.