پایان سومین گام از طرح آموزش مدیریت سبز در شرکت ملی گاز استان سمنان

  • ۱ اسفند ۱۳۹۸
  • ۶۳۸ بازدید

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند خبر داد:

پایان سومین گام از طرح آموزش مدیریت سبز در شرکت ملی گاز استان سمنان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از اتمام سومین گام آموزش طرح مدیریت سبز در اداره گاز استان‌سمنان خبر داد.

حمیدرضا پیوندی با اعلام این خبرگفت: طرح آموزش مدیریت سبز در راستای صیانت از حفظ محیط زیست و حمایت از سرمایه های ملی با عنوان طلای کثیف و اجرای بند (پ) از ماده (۳) آیین نامه اجرایی در خصوص الزام تفکیک پسماندهای خشک و تحویل آن به سازمان توسط ارگانها ودستگاههای اجرایی در سومین گام در شرکت ملی گاز استان سمنان به اجرا رسید.

وی افزود: آغاز این طرح از ۱۲ بهمن ماه و در دو مرحله به اجرا رسید. که دو ارگان مورد هدف اداره استانداری و شرکت ملی گاز اشتان سمنان بوده است.

این مقام مسئول ادامه داد: سومین گام از این آموزش در روز سه شنبه تاریخ ۲۹ بهمن ماه و طبق روال گذشته با عناوین آموزشی الزام تفکیک زباله و ضرورتها و آسیب ها، راههای مدیریت زباله و کاهش آن و علل تفکیک آن توسط کارشناس سازمان در جهت اتمام کادر آموزشی خود به نیرو های شرکت ملی گاز ارائه شد.

پیوندی اظهار داشت: یکی از راهکارهای عملی سازمان در سال جاری با توجه به ضرورتهای ابزار های آموزشی در جهت کاهش تولید زباله توزیع کیسه های پارچه‌ای بود که مورد استقبال آموزش دیدگان قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان در پایان خاطر نشان کرد: سازمان در جهت پیشبرد این طرح اعلام آمادگی خود را از سوی ارگانه و دستگاه های اجرایی اعلام و گفت: امید داریم با استقبال از این طرح گامی مهم در امر تفکیک زباله از مبداء و حفظ سرمایه ملی برداریم .