پاکبانان سمنانی مرحله ششم بسته های ویژه مقابله با کرونا دریافت کردند.

  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۷۳۷ بازدید

مدیر عامل سازمان سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:

پاکبانان سمنانی مرحله ششم بسته های ویژه مقابله با کرونا دریافت کردند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از مرحله ششم تهیه و خریداری و توزیع بسته های ویژه مقابله با کرونا برای ۲۰۵ پاکبان سمنانی خبرداد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر بیان کرد: با آغاز فصل بهار و شیوع ویروس کرونا پاکبانان سمنانی در مرحله ششم ۲۰۰۰ماسک ،۲۰۵ دستکش و ژل ضدعفونی کننده دریافت کردند و ۸۰عدد گان نیز برای کادر جمع آوری و امحاء پسماند عفونی خریداری وتوزیع شد و این اقدام شایسته بجهت حفظ ایمنی کار بصورت هفتگی ادامه خواهد داشت.

وی توجه به نیروی انسانی ،جلب رضایت پاکبانان و شهروندان ،پاکیزگی و نظافت عمومی و همچنین محافظت از مردان همیشه در صحنه در مقابلهبا ویروس منحوس در روزهای پرکار را از جمله وظایف سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان عنوان کرد.

پیوندی بیان کرد: از دیگر اقدامات این سازمان در مقابله با کرونا می توان به ضدعفونی سطل های زباله مکانیزه ،آهک پاشی ریل و اطراف محوطه سطل های زباله ، ضدعفونی نانوایی های سیار سطح شهر سمنان ، تخلیه روزانه غرفه های بازیافت و ضدعفونی ۱۲ غرفه بازیافت و توزیع ماسک و دستکش در بین غرفه داران ، شستشوی و گندزدایی روزانه خودروهای جمع آوری زباله،ضد عفونی سرو.یس های بهداشتی سطح شهر سمنان،توزیع ۷۰۰۰ماسک فیلتردار ،۷۵۵دستکش ضد اسیدی و ۵۰۵ محلول ضدعفونی و مشارکت با سپاه استان سمنان و شهرداری در ضدعفونی معابر و کوچه های سطح شهر سمنان ؛اشاره کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در انتها خاطر نشان کرد: از شهروندان انتظار میرود با توجه به شیوع کرونا و آغاز فصل گرما که روزهای پرکار پاکبانان می باشد با عدم رهاسازی ماسک ، دستکش ، دستمال کاغذی های مصرفی در معابر عمومی و جوی های آب علاوه بر جلوگیری از پخش آلودگی در محیط زندگیتان و حفظ سلامت خود و خانواده هایتان به حرمت دستان همیشه خسته پاکبانان با رعایت بهداشت فردی و عمومی یاریگر ما در مدیریت شهری باشند.

قابل توجه شهروندان سمنانی می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص خدمات ارزنده سازمان درمقابله باکرونا،مصاحبه تلویزیونی مهندس حمیدرضا پیوندی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان را ساعت ۸:۴۵ وساعت۲۳ از شبکه استانی سمنان مشاهده کنند.