پاکبانان سمنانی بسته ویژه در مقابله با کرونا دریافت کردند

  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
  • ۷۶۲ بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:

پاکبانان سمنانی بسته ویژه در مقابله با کرونا دریافت کردند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان گفت: با آغاز فصل سرما و شیوع ویروس کرونا تعداد ۲۵۰۰ عدد ماسک ، ۲۰۲ عدد لباس کار و ۲۰۲ عدد دستکش ضد اسید جهت ایمن بودن پاکبانها از ویروس کرونا با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیون تومان خریداری و بسته بندی و به آنان اهداء شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از تهیه و خریداری بسته های ویژه پاکبانان شهر سمنان خبر داد.

حمیدرضا پیوندی گفت : با آغاز فصل سرما و شیوع ویروس کرونا پاکبانان سمنانی تعداد ۲۵۰۰ عدد ماسک ۲۰۲ عدد لباس کار و ۲۰۲ عدد دستکش ضد اسید جهت حفظ شرایط ایمنی کار در مقابله ویروس کرونا دریافت کردند.

وی توجه به نیروی انسانی ،جلب رضایت پاکبانان و شهروندان، پاکیزگی و نظافت عمومی و همچنین محافظت از مردان همیشه در صحنه در مقابله با ویروس کرونا در روزهای پرکار پایان سال را از جمله وظایف سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان عنوان کرد.

پیوندی بیان کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان بصورت هر ۶ ماه برای تعداد ۲۰۲ پاکبان و رانندگانی که در سطح شهر سمنان فعال هستند خریداری و به این عزیزان تحویل داده می شود.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: سالانه یک بادگیر و یک جفت کفش هم خریداری و در آغاز فصل پاییز به ۲۰۲ نفراز پاکبانان و رانندگان تحویل داده می شود.