پاکبانان سمنانی بسته ویژه در مقابله با کرونا در مرحله دوم دریافت کردند

  • ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
  • ۷۰۳ بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبرداد:

پاکبانان سمنانی بسته ویژه در مقابله با کرونا در مرحله دوم دریافت کردند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان گفت: با آغاز فصل سرما و شیوع ویروس کرونا تعداد ۲۵۰۰ عدد ماسک، ۳۰۰ عدد ژل و محلول ضدعفونی کننده جهت ایمن بودن پاکبانها از ویروس کرونا درمرحله دوم خریداری و بسته بندی و به آنان اهداء شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از مرحله دوم تهیه و خریداری بسته های ویژه پاکبانان شهر سمنان خبرداد.

حمیدرضا پیوندی گفت: با آغاز فصل بهار و شیوع ویروس کرونا پاکبانان سمنانی تعداد ۲۵۰۰ عدد ماسک، ۳۰۰ عدد ژل و محلول ضدعفونی جهت حفظ شرایط ایمنی کار در مقابله ویروس کرونا دریافت کردند و این اقدام شایسته به جهت حفظ ایمنی کار بصورت هفتگی ادامه خواهد شد.

وی توجه به نیروی انسانی ،جلب رضایت پاکبانان و شهروندان، پاکیزگی و نظافت عمومی و همچنین محافظت از مردان همیشه در صحنه در مقابله با ویروس کرونا در روزهای پر کار پایان سال را از جمله وظایف سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان عنوان کرد.

پیوندی بیان کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان بصورت هر ۶ ماه برای تعداد ۲۰۲ پاکبان و رانندگانی که در سطح شهر سمنان فعال هستند خریداری و به این عزیزان تحویل داده می شود و در مقابله با ویروس کرونا بسته های ویژه حاوی لباس، دستکش ضداسیدی ، ماسک و محلول ضدعفونی کننده در بین ۲۰۵ پاکبان در فاز اول آن ۲۴ اسفندماه توزیع شد.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: از دیگر اقدامات پیشگیرانه این سازمان در مبارزه با این ویروس خاموش می توان به مشارکت در ضدعفونی معابر ، گندزدایی سطل های زباله بصورت روزانه، ضدعفونی خودروهای حمل زباله و سطل شور ها، ضدعفونی سرویس های بهداشتی سطح شهر، تخلیه انبارهای غرفه های بازیافت به صورت روزانه و گندزدایی و ضدعفونی غرفه ها و توزیع ماسک و دستکش در بین پرسنل و نیروهای خدوم این سازمان یاد کرد.د امید است با مشارکت و همکاری عمومی همشهریان با مسئولان استانی شاهد شکست وریشه کنی این ویروس خاموش باشیم.